Blader door de kalender om onze activiteiten te ontdekken.
Dedemsvaart - Lezing opperrabbijn Jacobs
3 februari 2022
Lezing door opperrabbijn Jacobs over ‘Kan het oeroude Jodendom antwoord geven op hypermoderne vragen’?
De familie van opperrabbijn Jacobs woont al sinds 1400 in Nederland en hij is zelf geboren en getogen in Amsterdam. Na de middelbare school heeft hij gestudeerd aan diverse colleges in Parijs, Brooklyn en Israël. In 1975 kwam hij als rabbijn terug om zich hier te wijden aan de Joodse gemeenschap waarvan 80% in de oorlog weg was gevoerd naar de vernietigingskampen. Na Polen het hoogste percentage!
Verder werd hij geestelijk verzorger van het Sinaï centrum in Amstelveen en zette zich op verschillende manieren in tegen antisemitisme. Hij is ook actief als columnist.
Opperrabbijn Jacobs is lid van de Lubavitcher chassidim, een stroming binnen het Jodendom die zich open opstelt zowel naar niet-religieuze Joden als naar niet-Joden.
Deze lezing wordt gehouden in de Fontein, Hoofdvaart 7, Dedemsvaart en begint om 19.30 uur. Voor meer informatie kan men terecht bij, Gerbrig Arends, 06 538 728 70 of Gerrit Jan Vrieling, o6 22 69 14 10.