Heropening synagoge Coevorden

Het besmettingsgevaar van het Coronavirus neemt steeds verder af en daardoor zijn de maatregelen weer iets verder verruimd. Dit betekent dat de synagoge vanaf donderdag 4 juni weer open zal gaan, maar wel onder strikte voorwaarden. Om aan deze voorwaarden te kunnen voldoen, is hard gewerkt. Onze vrijwilligers hebben geholpen om de synagoge een schoonmaakbeurt te geven, er zijn beschermende maatregelen genomen en er is een Hygiëne Protocol opgesteld. Door de anderhalve meter afstand regel, kunnen we nu maar 6 tot 8 bezoekers tegelijk ontvangen en moet het bezoek worden aangemeld. Hiervoor is een aanmeldingsformulier op onze website geplaats onder: www.synagoge-coevorden.nl/informatie/openingstijden/ Aanmelden via info@synagoge-coevorden.nl kan ook, onder vermelding van naam, dag en tijdstip van bezoek en het eigen e-mailadres of telefoonnummer.
Wij hopen dat weer veel mensen een kijkje komen nemen in de synagoge.

Bezoekadres:
Kerkstraat 36, 7741 JC Coevorden
Openingstijden:
Mei-oktober: donderdag-zaterdag van 13.00-17.00 uur.
November-april: donderdag-zaterdag van 13.30-16.30 uur. Vanaf 4 juni bezoek mogelijk op afspraak: info@synagoge-coevorden.nl